برگزاری نشست

تازه ترین گردهم‌آیی ماهیانه «صاحب سخن» در شرکت فناپ سافت با عنوان «چابکی برای همه» این هفته توسط گروه ذهن چابک برگزار شد.

در این نشست مباحثی در خصوص چابکی (اجایل)، اصول و ارزش های آن، تله چارچوب ها، نیروهای گرانش سازمانی و روش های مقابله با آنها، مشتری-محوری، تعامل و همکاری در تیم های چابک، چابکی و انعطاف پذیری نسبت به تغییرات، رهبری در سازمان های چابک و مدیریت انرژی برای چابک تر بودن، برای علاقمندان مطرح شد.


مجموعه مقالات «API بعنوان محصول» توسط گروه ذهن چابک در سایت تکرسا منتشر شد. این سلسله مقالات پنج قسمتی چکیده ای از کتابی با همین عنوان است که توسط انتشارات کانون نشر علوم به چاپ رسیده است.

در این نشست مباحثی در خصوص مدیریت چابک محصول و چگونگی آن برای علاقمندان مطرح خواهد شد.

تکراسا در سال ۱۳۹۴ با هدف پوشش اخبار و تحلیل جامعه استارتاپی و تکنولوژی ایران سایت انگلیسی خود را راه اندازی کرد. در سال ۱۳۹۷، با توجه به نیاز‌های متعدد جامعه استارتاپی و قشر جوان کشور، تکراسا سایت فارسی خود را نیز راه‌اندازی کرد.

قسمت اول: معرفی API
قسمت دوم: بکارگیری API بعنوان محصول
قسمت سوم: ارزش پیشنهادی برنامه API
قسمت چهارم: مدل های درآمدی API
قسمت پنجم: جذب برنامه نویسان به برنامه API

تازه ترین گردهم‌آیی ماهیانه «صاحب سخن» در شرکت فناپ سافت با عنوان تدبیراندیشی برای محصول هفته آینده توسط آقای شیدائیان برگزار خواهد شد.

در این نشست مباحثی در خصوص مدیریت چابک محصول و چگونگی آن برای علاقمندان مطرح خواهد شد.

چشم انداز محصول، چرخه عمر محصولات دیجیتال، نحوه تدوین و اعتبارسنجی استراتژی و نقشه راه محصول از مباحث مطرح شده در این نشست خواهد بود.

کارگاه «تدبیراندیشی برای محصول» در تاریخ 8 خرداد 98 توسط گروه ذهن چابک در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شیراز برگزار می شود. این کارگاه یکروزه ویژه دانشجویان، اساتید و کلیه علاقمندان به حوزه توسعه محصولات نوآورانه در حوزه تکنولوژی بوده و مباحثی همچون «چشم‌انداز، استراتژی و نقشه راه محصول»، «متدولوژی‌های چابک و ناب در توسعه محصولات دیجیتال»، «طراحی محصولات استارتاپی» و «استارتاپ ناب» در آن مطرح خواهد شد.

این کار برای طراحان محصول، طراحان تجربه کاربری، توسعه دهندگان نرم افزار، مدیران و مالکان محصول و بنیانگذاران کسب و کارهای استارتاپی قابل استفاده می باشد.

لینک ثبت نام در ایوند :

ثبت نام

«تدبیراندیشی برای محصول»، «اصول طراحی محصول» و «API بعنوان محصول» عناوین جدیدترین کتابهای تالیف و ترجمه شده توسط گروه ذهن چابک می باشند که در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شده اند. علاقمندان می توانند برای تهیه این کتب به سالن F6 غرفه 93 انتشارات کانون نشر علوم مراجعه نمایند.


«چابکی برای همه: ساخت سازمان هایی سریع، منعطف و مشتری-محور» عنوان جدیدترین کتاب مت لمی در سال 2018 است که گروه ذهن چابک در حال ترجمه این کتاب می باشد. لمی مشاور شرکت ها و استارتاپ های مختلفی در حوزه مدیریت محصول و چابکی بوده و در سال های 2015 و 2016 توسط وب سایت Product Management Year in Review به عنوان یکی از 50 تاثیرگذار برتر در این حوزه معرفی شده است.

نویسنده کتاب، چابکی را با بیانی ساده و بدون استفاده از ادبیاتی نامفهوم برای خواننده شرح داده و گام هایی کاربردی و دقیق در اختیار تیم های محصول می گذارد تا بتوانند ارزش های خود را عرضه نمایند.


اولین کارگاه آموزش اصول و مفاهیم دواپس توسط آقای شیدائیان برای اعضای تیم پلتفرم پایه پاد در فناپ سافت پردیس برگزار شد. مطالب آموزشی این کارگاه یکروزه منطبق با دوره های آموزشی DASA انتخاب شده بود و مباحثی چون فرهنگ DevOps، ساختار سازمانی، فرآیندها و متدولوژی های چابک، عرضه مستمر و تست خودکار نرم افزار در آن مورد بحث قرار گرفت. در این کارگاه همچنین در خصوص فرهنگ کار تیمی و ساختار مهندسی شرکت اسپاتیفای صحبت شد.


بازگشت به بالا