هر آنچه باید در مورد کسب و کار چابک بدانید

از آخرین مقالات و منابع مرتبط با نوآوری در کسب و کار اطلاع پیدا کنید و تجربه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
هر آنچه باید در مورد  کسب و کار چابک بدانید
گزارش ها

گزارش ها

شرکت ذهن چابک در راستای رسالت خود، اقدام به تولید و ترجمه گزارش‌های روز دنیا در حوزه‌های گوناگونی همچون چابکی کسب و کار، تحول دیجیتال، اقتصاد ای‌پی‌آی و اینشورتک نموده است. مطالعه این گزارش‌ها به رهبران کسب و کارها، کارآفرینان، مشاوران، مدیران محصول و کلیه علاقمندان کمک می‌کند تا تصمیم‌های درستی در خصوص سازمان و کسب و کار خود بگیرند.

  

بیشتر بدانید

آخرین مقالات

1399/11/9

توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحوّل دیجیتال API محور می توانید کتاب «API بعنوان محصول» را مطالعه کنید. آیا می دانید که تحوّل دیجیتال نیاز به دگرگونی در فرهنگ نیز دارد؟ آیا در خصوص نقش API در تحوّل دیجیتال چیزی شنیده اید؟

نمایش
1399/11/9

 این مطلب ترجمه ای از دو مقاله Release Planning Advice و Product Roadmap Prioritisation در خصوص مدیریت محصول و نوشته رومن پیچلر می باشد. برای مطالعه نکات و مطالب تکمیلی تر در خصوص موضوع این مقالات به کتاب تدبیراندیشی برای محصول نوشته رومن پیچلر که توسط گروه ذهن چابک ترجمه شده است، مراجعه نمائید.

نمایش
1399/11/9

رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی یا APIها راهکاری برای اتصال سیستم‌ها به یکدیگر هستند. علاوه بر این، آن‌ها به توسعه‌دهندگان فناوری اطلاعات این امکان را می‌دهند که با بکارگیری داده‌ها و سرویس‌های نرم‌افزاری سایر شرکت‌ها، محصولات و سرویس‌های جدیدی بسازند

نمایش
1399/11/9

بحران کروناویروس باعث بوجود آمدن شرایط جدیدی شده که هم نحوه پیاده‌سازی اصول و راهکارهای چابک را تحت تاثیر قرار داده است و هم شرایط جدیدی برای هر یک از افراد شاغل در حوزه‌های مختلف رقم زده است. در نگاه اول ممکن است دورکاری ساده به نظر برسد

نمایش
چابک چیست ؟

چابک چیست ؟

چابک بدان معناست که ما مشتری مدار باشیم. تعامل تیمی مناسب در سازمان خود داشته باشته و نسبت به عدم قطعیت و تغییر در بازار و خواسته های مشتری انعطاف پذیر باشیم.

       

بیشتر بدانید