چابک برای همه

چابک برای همه

این کتاب کاربردی به تمام افراد تاثیر‌گذار در سازمان‌ها کمک میکند تا بتوانند از «چابک» به منظور موفقیت در سازمان خود استفاده نمایند.

   

سفارش دهید
چابک چیست ؟

چابک چیست ؟

چابک بدان معناست که ما مشتری مدار باشیم. تعامل تیمی مناسب در سازمان خود داشته باشته و نسبت به عدم قطعیت و تغییر در بازار و خواسته های مشتری انعطاف پذیر باشیم.

       

کتاب چابک برای همه

جنبش چابک باعث شده است تا بتوان به این سوال به خوبی پاسخ داد که چگونه می خواهیم در دنیایی پر از تغییر و غیرقابل پیشبینی، موفق باقی بمانیم؟ این سوال دغدغه بسیاری از رهبران استارتاپ ها و شرکتهای مختلف در حوزه تکنولوژی است.چابک باعث تغییر در نحوه ساخت و عرضه محصولات توسط شرکتهای پیشرو در این حوزه شده است. این کتاب کاربردی به تمام افراد تاثیرگذار در سازمان ها و در همه حوزه ها از مربیان چابک، مالکان محصول و مهندسین گرفته تا بازاریاب ها و مدیران اجرایی کمک می کند تا بتوانند از چابک به منظور موفقیت در سازمان خود استفاده نمایند. نویسنده کتاب چابک را با بیانی ساده و به دور از ادبیاتی نامفهوم برای خواننده شرح داده و گام هایی کاربردی و دقیق در اختیار تیم های محصول می گذارد تا بتوانند ارزش های خود را به درستی به مشتری عرضه نمایند. مثال های کتاب از سازمان ها و شرکتهای مختلفی انتخاب شده است: از موسسات غیرانتفاعی کوچک و استارتاپ های نوپا گرفته تا گروه های مالی در مقیاس جهانی.

مخاطبان کتاب

خواندن این کتاب را به گروه‌های زیر توصیه میکنیم:
پیش‌نمایش کتاب را دانلود کنید

پیش‌نمایش کتاب را دانلود کنید

با کلیک روی لینک زیر می توانید فهرست مطالب و بخشهایی از کتاب « چابکی برای همه » را دریافت کنید.