چابکی کسب و کار

چابکی کسب و کار

چابک سازی یک سازمان به معنای حرکت آن به سوی مشتری-مداری، تعامل همه جانبه و مناسب افراد و تیمهای سازمان و داشتن انعطاف پذیری نسبت به پیچیدگی و تغییرات در بازار و خواسته های مشتریان است. چابک سازی یک مسیر طولانی و پرچالش است که نیاز به حمایت مدیران و رهبران سازمان و همراهی و تلاش سرمایه های انسانی باانگیزه، توانمند و مسئولیت پذیر دارد. یکی از بخشهای مهم سازمان که نقش پررنگی در این بین ایفا می کند، مدیریت منابع انسانی سازمان است. نگاه منابع انسانی یک کسب و کار به موضوعات مختلفی همچون تدوین ساختار سازمانی، مکانیزمهای جذب واستخدام، ارزیابی عملکرد و دادن بازخورد، و پرورش استعدادهای سازمان نقش بسیار مهمی در تحول چابک دارد.

  

تماس بگیرید
منابع انسانی چابک

منابع انسانی چابک

منابع انسانی چابک را از دو دیدگاه می توان بکار برد: داشتن ذهنیت چابک و بکارگیری روشهای چابک انجام کارها در درون تیمهای یک سازمان یا کسب و کار؛ و نقش منابع انسانی در کمک به مواجهه به پیچیدگی فضای کسب و کار و همسو ساختن محیط کار با روشهای چابک انجام کار. چابکی سرمایه های انسانی موجب بازآفرینی مدل عملیاتی سازمان و تبدیل شدن آن به یک سامان مدرن خواهد شد. فرایندهای منابع انسانی را می‌توان طوری بازطراحی نمود که مشوّق چابکی و انعطاف پذیری در سازمان باشد. در واقع مهمترین گام در چابک سازی یک سازمان و کسب و کار، تغییر فرهنگ و باورهای کلیه سطوح مختلف آن سازمان است که در اینجا نقش مدیریت منابع انسانی سازمان بسیار پررنگ و تاثیر گذار خواهد بود.

  

بیشتر بدانید
خدمات ما

خدمات ما

ما با ارائه خدمات مشاوره، آموزش و مربیگری برای سازمانها و شرکتها، در طراحی فرایندهای چابک منابع انسانی و تقویت فرهنگ و تفکر چابکی در بخش منابع انسانی به شما کمک خواهیم کرد. ارائه خدمات مشاوره در حوزه ایجاد تجربه مناسب برای کارکنان سازمان، بازطراحی ساختار سازمانی و فرایندهای منابع انسانی و تقویت رهبری چابک در سازمان. ما همچنین با برگزاری یکسری رویدادهای بازیگونه استراتژیک در سازمان شما، می کوشیم تا فرهنگ چابکی و تعامل درست تیمی را در فضایی جذاب و سرگرم کننده در افراد سازمان تقویت کنیم.

  

تماس بگیرید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.