رهبری چابک

رهبری چابک

هرگز در هیچ برهه ای از تاریخ، تا به این اندازه احساس نیاز به چابک بودن رهبران کسب و کار احساس نشده است. رهبرانی که در عین حالی که همه چیز در حال تغییر است می توانند میان افراد پیرامون خود هماهنگی کارآمدی ایجاد نمایند. رهبرانی که با جسارت و اعتماد به خود و توانایی تیم خود در تطبیق، با ابهام و جریان های تغییر رو در رو می شوند. رهبرانی که پیچیدگی های محیط پیرامون خود را نه تنها می بینند بلکه پیچیدگی ها را به آغوش می کشند. رهبران چابک، معماران و جویندگانی هستند که فرصت ها را در تفاوت و تغییر می بینند، نوآوری را شاه کلید دستیابی به اهداف خود می یابند.

  

تماس بگیرید
آیا آماده هستید که یک رهبر چابک شوید؟

آیا آماده هستید که یک رهبر چابک شوید؟

شما در هر کجای سازمان خود می توانید رهبری کنید و اگر می خواهید که سازمان شما به یک سازمان چابک تبدیل شود مجبور هستید که رهبری کنید. زمانی که رهبران خود را تغییر دهند، سازمان به خودی خود پیروی خواهد کرد. یک رهبر تحول‌آفرین چابک و موفق باشید.

  

بیشتر بدانید
خدمات ما

خدمات ما

رهبری چابک به مدیران سازمان کمک می کند تا چابکی را متناسب با سبک سازمان خود بکار برده، افراد تیمهای مختلف را با چشم‌انداز و استراتژی سازمان همسو سازند و در نهایت سبک رهبری مناسبی را برای اثرگذاری بر سرمایه های انسانی سازمان انتخاب کنند. ما با ارائه خدمات مشاوره، آموزش و مربیگری در حوزه رهبری چابک، به رهبران، مدیران و تصمیم گیران سازمانها و شرکتهای مختلف کمک می کنیم تا بتوانند اصول، ارزشها، طرز تفکر و رفتار واقعی چابک را در خود تقویت کرده و به افراد تیم یا سازمانشان نیز کمک کنند تا در فضایی منعطف و مملو از اعتماد، احترام، یادگیری و تعامل سازنده با هم کار کنند. در نهایت رهبران می‌توانند فرهنگ، ساختار، فرایندها و نحوه عملکرد سازمان و کسب و کار خود را متحول کرده و میوه های بلوغ چابکی را برداشت نمایند.

 

 

تماس بگیرید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.