تحول چابک را با ما تجربه کنید

تحول چابک را با ما تجربه کنید

تحوّل در یک سازمان به معنای تغییر در ارزش‌ها، فرهنگ و نیز نحوه انجام کارهاست. هدف از تحوّل چابک در سازمان‌ها و شرکت‌ها، ارائه محصولات و خدمات بهتر، ارتقای رضایتمندی مشتری، انعطاف پذیری در برابر عدم قطعیت و تغییر، و تعامل تیمی مناسب‌ بین کارکنان است.
از بهترین و بروزترین روش‌های تحول چابک برآیند-محور (Outcome-based) بهره میگیریم.

نکته مهمی که در تحوّل چابک وجود دارد آن است که نباید در تله چارچوب‌های چابک افتاد. این بدان معناست که بجای اینکه در ابتدا به دنبال «چگونگی» پیاده‌سازی یک راهکار عملی چابک باشیم، از «چرایی» آن شروع کنیم. ما با بهره گیری از بهترین و به روزترین روش‌های تحوّل  چابک ابتدا به شناسایی چشم‌انداز و هدف تیم یا سازمان شما پرداخته و یک توافق جمعی بر سر دستاورد تحوّل  چابک ایجاد می کنیم. سپس مشکلات فعلی که مانع از رسیدن به آن هدف شده اند را شناسایی و یک تصویر مشترک از شرایط فعلی استخراج می‌کنیم. در نهایت برای برطرف کردن این موانع به شما راهکار پیشنهاد می‌دهیم. ما همچنین به مدیران شما کمک می‌کنیم تا توانمندی‌های رهبری چابک را در خود توسعه داده و سازمان و منابع انسانی چابکی داشته باشند.

تماس بگیرید
چابک چیست ؟

چابک چیست ؟

چابک بدان معناست که ما مشتری-مدار باشیم، تعامل تیمی مناسب در سازمان خود داشته باشیم و نسبت به عدم قطعیت و تغییر در بازار و خواسته های مشتری انعطاف پذیر باشیم.

       

بیشتر بدانید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.