بازآفرینی کسب وکار خود با کمک اقتصاد ای‌پی‌آی را با ما تجربه کنید

بازآفرینی کسب وکار خود با کمک اقتصاد ای‌پی‌آی را با ما تجربه کنید

ای‌پی‌آی یکی از ستون‌های اصلی تحوّل دیجیتال و نوآوری باز در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف است. با کمک مفهوم اقتصاد ای‌پی‌آی یک سازمان می تواند خدمات و داده‌های دیجیتالی خود را از طریق سرویس‌های نرم‌افزاری در اختیار سایر کسب و کارها قرار دهد تا آنها ابن خدمات و داده ها را در مدل‌های کسب و کاری و یا کانال‌های عرضه محصول/خدمت خود بکار گرفته و مدل‌های کسب و کاری تازه‌ای خلق کنند.

  

تماس بگیرید
راهکارهای عملیاتی برای فعال شدن در حوزه اقتصاد ای‌پی‌آی

راهکارهای عملیاتی برای فعال شدن در حوزه اقتصاد ای‌پی‌آی

ما در این حوزه به شما کمک می کنیم تا استراتژی ای‌پی‌آی خود را تدوین کرده و با شکل‌دهی ذهنیت محصول-محور نسبت به آن، مدل کسب و کاری و درآمدزایی خود را بر اساس عرضه ای‌پی‌آی تعیین کنید. ما همچنین به شما کمک می‌کنیم تا ای‌پی‌آی‌های کسب و کاری مناسب را طراحی و پیاده سازی کرده، سنجه‌های مناسب برای ارزیابی موفقیت آنها را تعیین نموده، زیرساخت، منابع انسانی و فرآیندهای فنی و مدیریتی مورد نیاز برای تولید و عرضه ای‌پی‌آی را برپا کرده، و در نهایت بازاریابی و فروش این خدمات را انجام دهید.

  

بیشتر بدانید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.