تحول سازمانی در عصر دیجیتال: تبدیل شدن به یک زبده دیجیتال

تحول سازمانی در عصر دیجیتال: تبدیل شدن به یک زبده دیجیتال

تحول دیجیتال ذوب شدن یخ اندیشه ها و باورهای کهنه و شکل گیری ارزش ها و رفتارهای سازنده است. امروزه و در عصر اقتصاد دیجیتال، داشتن نوآوری و بکارگیری فناوری در تمام سازمان ها و کسب و کارها رایج شده و همراه نشدن با این موج و نداشتن چابکی، باعث افول کسب و کار می شود. تحول دیجیتال، تدوین استراتژی کسب و کار و ارائه ارزش به مشتری با لنز دیجیتال است. در عصر دیجیتال باید چابک، نوآور، تجربه گرا و داده-محور بود و از ابهام نهراسید.

   

تماس بگیرید
تحول دیجیتال چیست؟

تحول دیجیتال چیست؟

تحول دیجیتال یک تغییر بنیادین در تفکر و عملکرد یک سازمان با محوریت بکارگیری فناوریهای تحول آفرین می باشد. هیچ تحولی در یک کسب و کار یا سازمان یک شبه اتفاق نمی افتد و نیاز به صبر، تلاش و سرمایه گذاری دارد. تحول دیجیتال مستلزم تغییر در باورهای افراد سازمان و پرورش فرهنگ دیجیتال است. سازمانها و کسب و کارهای مختلف در صنایع و حوزه های گوناگون با تکیه بر قابلیتهای فناورانه، تقویت فرهنگ دیجیتال در افراد سازمان خود و نیز با چابک سازی و ارتقای قابلیتهای رهبری عصر دیجیتال، می توانند با تحول در مدل های کسب و کاری، ارتقاء تجربه مشتری، حرکت به سمت فرآیندهای چابک و دیجیتال و در نهایت منطبق ساختن فرایندهای مدیریت منابع انسانی با عصر دیجیتال و ایجاد محیط کاری جذاب برای کارکنان خود، به بالاترین سطوح بلوغ دیجیتال برسند. 

  

بیشتر بدانید
راهکارهای ما برای تحول دیجیتال

راهکارهای ما برای تحول دیجیتال

ما با ارزیابی سطح بلوغ دیجیتال سازمان شما و با استفاده از به روزترین و مناسبترین مدلهای تحول دیجیتال فراخور صنعت و سازمان شما، می کوشیم تا در ترسیم استراتژی و نقشه راه تحول دیجیتال در کنار شما بوده و گام به گام در پیمودن مسیر حرکت در سفر تحول دیجیتال شما را همراهی کنیم. ما همچنین به شما کمک می کنیم تا فرهنگ تحول دیجیتال را در سازمان خود پرورش داده و افرادی در سازمان خود داشته باشید که به اهمیت تحول دیجیتال معتقد بوده و مشتاق به روندهای فناوری و مسلط به مهارتهای دیجیتال باشند. ما می کوشیم رهبران سازمان شما را تبدیل به یک فرمانده کارزار دیجیتال کنیم. رهبرانی که مسائل عصر دیجیتال را بخوبی شناخته و می توانند برای آنها راه حل ارائه دهند و نیز مشارکت مشتاقانه سرمایه های انسانی را در مسیر پر پیچ و خم تحول دیجیتال حل کنند.

  

تماس بگیرید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.