کسب و کاری شکست ناپذیر با کارآفرینی ناب

کسب و کاری شکست ناپذیر با کارآفرینی ناب

از هر 10 محصول جدید، 7 محصول در برآورده کردن انتظارات مشتریان ناکام می‌م‍انند. هدف ما معکوس کردن این نسبت با کاهش ریسک اتلاف زمان و هزینه روی ایده‌ها و در نهایت خلق محصولات و کسب و کارهای موفق است. ما به نوآورانی که در سازمان‌ها و شرکت‌ها کوچک و بزرگ فعالیت می‌کنند و همچنین به کارآفرینان استارتاپی کمک می‌کنیم تا ایده‌های کسب و کاری خود را تبدیل به یک مدل کسب و کاریِ شدنی، مطلوب و ماندنی نموده و ارزش پیشنهادی منحصر به فرد ایده‌ شان برای مشتریان را استخراج کنند.

   

تماس بگیرید
راهکارهای عملیاتی برای توسعه نوآورانه کسب و کار و کارآفرینی ناب

راهکارهای عملیاتی برای توسعه نوآورانه کسب و کار و کارآفرینی ناب

ما به شما کمک خواهیم کرد تا اجزاء ایده کسب و کاری خود را قبل از توسعه محصول/خدمت مورد نظر، با استفاده از آزمایش‌های «استارتاپ ناب‌گونه» به بوته آزمایش بگذارید. ما با بهره‌گیری از روش‌های چابک به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید نقشه راه محصول/خدمت خود را استخراج کرده و سپس آن را توسعه دهید و در نهایت بتوانید استراتژی رشد و افزایش مقیاس کسب و کار خود را بسازید. همچنین ما به شما کمک خواهیم کرد تا مدل‌های فعلی کسب و کار خود را براساس رویکرد تحوّل دیجیتال بازطراحی کرده و آن را تبدیل به کسب و کاری نوآور و شکست‌ناپذیر سازید.

  

بیشتر بدانید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.