فناوری‌های نوین: نیاز امروز، ضرورت فردا

فناوری‌های نوین: نیاز امروز، ضرورت فردا

امروزه بکارگیری فناوری های تحول آفرین، پیش نیازی اساسی برای کسب و کارهای پیشرو بوده و یک مزیت رقابتی در عصر اقتصاد دیجیتال محسوب می‌شود. باید توجه داشت که دوران تدوین طرحها و برنامه های تفصیلی چندساله به سرآمده و عمر نوآوری ها و فناوریها نیز کوتاه است. لذا کسب و کارها و سازمانهای مختلف بایستی بدون نگاه شعاری و تزئینی به این فناوریهای نوین، به سرعت خود را با آنها منطبق ساخته و مدل کسب و کاری و فرایندهای خود را بر اساس این فناوریهای مرتباً بازطراحی نمایند.

  

تماس بگیرید
فناوری‌های تحول آفرین چه کمکی به کسب و کار شما می‌کنند؟

فناوری‌های تحول آفرین چه کمکی به کسب و کار شما می‌کنند؟

ردپای فناوری های تحول آفرین مانند هوش مصنوعی، بلاکچین، رمزارزها، تحلیل کلان داده و اینترنت اشیاء را می توان در صنایع مختلفی چون بانک، بیمه، بازار سرمایه، حمل و نقل، سلامت، کشاورزی و خرده فروشی مشاهده کرد. بخصوص اینکه هوش مصنوعی و تحلیل داده، به یک ضرورت و شاید مهمترین رکن تصمیم‌گیری در کسب و کارهای عصر دیجیتال تبدیل شده است.

  

بیشتر بدانید
خدمات مشاوره و آموزش ما

خدمات مشاوره و آموزش ما

ما به سازمان‌ها، کسب و کارها و استارت‌آپها در صنایع و حوزه‌های مختلف کمک می‌کنیم تا بتوانند فناوری‌های نوینی چون هوش مصنوعی و بلاکچین را در فرایندهای عملیاتی خود بکار برده و با کمک این فناوری‌ها، مدل کسب و کاری و زنجیره خلق ارزش خود را ارتقا داده و تجربه منحصر بفرد و جذابی برای ذینفعان، مشتریان و کاربران خود رقم بزنند. ما همچنین در طراحی و اجرای آکادمی‌های آموزشی تخصصی در حوزه تحول دیجیتال و بکارگیری فناوری‌های نوین برای کارکنان سازمان شما، در کنارتان خواهیم بود.

  

تماس بگیرید

  درباره ذهن چابک

با ما در دنیای کسب و کار چابک قدم بردارید

گروه ذهن چابک با بیش از ده سال تجربه طراحی, مدیریت و توسعه محصولات دیجیتال در حوزه‌های مختلف همچون مالی بیمه و گردشگری میتوانند به شما کمک کنند تا سازمانی مشتری مدار و ارزش‌آفرین داشته باشید.

کیفیت بالای خدمات

رویکرد منحصربفرد در ارائه خدمات مشاوره و آموزش

بکارگیری بهترین و به روزترین چارچوب ها و راهکارها

یک جلسه مشاوره رایگان

کافی است ایمیل خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.